O nás

martila

“Buďte krásna a cíťte sa komfortne “

 

Vďaka kvalitnej spodnej bielizni od známych a obľúbených značiek s dlhou históriou ako sú Triumph,TriolaLISCAMustangCalvin Klein, After Eden a jedinečného prístupu a poradenstva sa nám darí úspešne napĺňať túto filozofiu našej firmy a kamenného obchodu Martila.

S radosťou Vás preto vítame i v našom internetovom obchode, kde nájdete dámsku spodnú bielizeň, ktorá spĺňa kritéria najvyššej kvality, je zaručene “in” a budete sa v nej cítiť pohodlne a komfortne. Vyberajte si teda podľa vašich požiadaviek - bielizeň na denné nosenie, funkčnú bielizeň, formujúcu a sťahujúcu, či nočnú bielizeň a plavky, alebo výnimočné kúsky šité z francúzskych materiálov, z krajky či z čipky, ktoré by určite nemali chýbať v dámskom šatníku a to nielen pre vlastné potešenie..

V našom e-shope ponúkame kompletný sortiment basic vzorov (stále strihy a farby) spomínaných značiek. Sezónne novinky (nové strihy, nové farby, plavky a iné) sú tiež samozrejmosťou, ale vždy len v obmedzenom množstve. Samozrejme o všetko budete ako náš zákazník včas informovaný prostredníctvom newslettera a neunikne Vám teda žiadna akcia. Odporúčame teda zaregistrovať sa na našej stránke a odoberať newsletter. 

V internetovom obchode Martila si však na svoje prídu aj páni. Veď stále miesto v ich šatníku si našli značky Mustang ,Calvin Klein, John Frank a obľúbené boxerky, slipy, tielka, tričká, plavky...

Veríme, že pri nákupoch v pohodlí domova Vás potešia aj  ďalšie benefity poskytnuté našim internetovým obchodom Martila. Jeden z benefitov je aj možnosť rôznych zliav, ktoré viete získať prostredníctvom našich newsletterov. Už na začiatku chceme spomenúť, že newslettery budú plné rôznych noviniek a dobrých rád. Chceme Vám poskytnúť skvelé rady, ukázať Vám novinky, ktoré sa vo svete spodnej bielizne chystajú a na záver bude pre odberateľov vygenerovaný špeciálny kód, ktorý vám určí zľavu z nákupu alebo darček v e-shope. Ak preferujete osobné poradenstvo a odber, tešíme sa na Vašu návštevu. Naša kamenná predajňa sa nachádza zatiaľ iba v Lučenci, ale v blízkej budúcnosti rozšírime našu sieť aj o ďalšie mestá na Slovensku. 

Tešíme sa na Vaše objednávky a v prípade akýchkoľvek otázok ku kolekciám, značkám, strihom alebo k poradenstvu nás neváhajte kontaktovať. 

                

Sme tu pre vás.

Tím Martila